piątek, 11 marca 2016

Choroby pasożytnicze u dzieci - oczami rodziców

Drodzy czytelnicy!


Pracując na Oddziale Zakaźnym często widzę jak ogromny lęk wywołują choroby pasożytnicze, jak często rozpoznawana jest ta grupa schorzeń i jak wiele badań jest w tym kierunku wykonywanych. Wiem, że obiecałam post na ten temat i słowa dotrzymam. Ba, nawet całkiem sporo już na ten temat napisałam. Prawdę mówiąc przygotowałam tak dużo materiału, że zdecydowanie przerasta to jeden post, a nadal nie wyczerpuje tematu. Przygotowując artykuł sprawdziłam, czego można dowiedzieć się na temat pasożytów od "doktora Google" i włos mi się na głowie zjeżył. Miałam gęsią skórkę czytając zarówno treści porad umieszczanych na popularnych portalach dla rodziców, jak i komentarze oraz zeznania samych pokrzywdzonych. Postanowiłam zatem zgłębić nieco ten temat i poznać najpierw Wasze doświadczenia. Wraz z koleżanką opracowałyśmy ankietę, której wypełnienie zajmuje ok 3-10 min.
Po uzyskaniu założonej przeze mnie liczby odpowiedzi, opublikuję post na temat pasożytów. Oczywiście, jeśli będziecie ciekawi wyników samej ankiety - podzielę się z Wami także naszymi odkryciami :)
Tymczasem zachęcam do udziału w ankiecie, rozsyłania linków do znajomych i przekazywania go sobie nawzajem. Sprawdźmy wspólnie, czy choroby pasożytnicze, to nadal aktualny problem. Nie omieszkam skonfrontować wyników z aktualnymi danymi epidemiologicznymi i zaleceniami!

PS. Wśród osób, które wezmą udział w ankiecie rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe (książki dla dzieci i nagrody-niespodzianki).

Link do przesyłania ankiety: http://goo.gl/forms/ARymguss29


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz