O blogu

Celem tego bloga jest promowanie zdrowego stylu życia oraz szerzenie rzetelnej wiedzy na temat zdrowia i metod wspierania prawidłowego rozwoju małych dzieci. Posty o tej tematyce zawarte są w zakładce "Rady Doktor Mamy".
W zakładce "Rady Mamy Kamy" dzielę się swoimi doświadczeniami - codziennymi radościami, zmaganiami i subiektywnymi spostrzeżeniami.
W trakcie tworzenia bloga wyodrębniłam dwie dodatkowe zakładki, związane z moimi kolejnymi pasjami: przepisy dla całej rodziny znajdziecie w "Kąciku Kulinarnym", a rekomendacje książek dla dzieci w "Z biblioteczki Hani i Zuzi".

 

Uwaga!

Indywidualne porady medyczne nie powinny odbywać się za pośrednictwem internetu! Dobór postępowania medycznego w konkretnych przypadkach wymaga bezpośredniego kontaktu lekarz - pacjent, dokładnego poznania problemu i badania lekarskiego.
Zapraszam do lektury, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, kulturalnej dyskusji.
- Kamila Ludwikowska

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog! Ja tutaj miałam okazję poznać bardzo dużo informacjami i chętnie się nimi dzielę dalej. Myślę, że taka wiedza w internecie potrzebna jest każdemu, bo zawsze na szybko można sprawdzić sobie tematy związane ze zdrowiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super strona, polecam także urok miłosny

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne miejsce, zapraszam również na Uroki miłosne

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję pomysłu oraz zaangażowania. Z mojej strony polecam stronę Rytuały miłosne - forum, opinie, na której można znaleźć opinie o takich rytualistach, jak Eryk Mozgol czy Dagom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Furthermore, should you nonetheless have hassle selecting from the most effective ones and avoiding unlawful gambling, read our information for assist. It mentions 먹튀사이트 먹튀프렌즈 the entire important factors suppose about|to contemplate} when choosing the most effective online gambling website. Try not to omit any of the factors end result of|as a end result of} they're important to make sure a secure and gratifying gambling expertise.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo polecam https://sklepy-seo.blogspot.com/ bloga ze świetnymi artykułami na temat pozycjonowania

  OdpowiedzUsuń
 8. Kapitalna strona, polecam bardzo https://swobodnezycie.pl/ stronę z artykułami na różne tematy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko dzięki Bogu wszechmogącemu, że sprowadził Dr DAWN, aby uratować moje małżeństwo, mój mąż zaczął się dziwnie zachowywać, zdradzał i pił, robiąc różne rzeczy, próbowałam szukać pomocy w różnych miejscach, ale nic nie działało, dopóki nie spotkałam Dr DAWN, który mi pomógł i teraz moje małżeństwo jest słodkie, pełne miłości i szczęścia. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, związku lub płodności E.T.C, skontaktuj się z dr DAWN, on na pewno ci pomoże: WhatsApp +2349046229159

  OdpowiedzUsuń