O blogu

Celem tego bloga jest promowanie zdrowego stylu życia oraz szerzenie rzetelnej wiedzy na temat zdrowia i metod wspierania prawidłowego rozwoju małych dzieci. Posty o tej tematyce zawarte są w zakładce "Rady Doktor Mamy".
W zakładce "Rady Mamy Kamy" dzielę się swoimi doświadczeniami - codziennymi radościami, zmaganiami i subiektywnymi spostrzeżeniami.
W trakcie tworzenia bloga wyodrębniłam dwie dodatkowe zakładki, związane z moimi kolejnymi pasjami: przepisy dla całej rodziny znajdziecie w "Kąciku Kulinarnym", a rekomendacje książek dla dzieci w "Z biblioteczki Hani i Zuzi".

 

Uwaga!

Indywidualne porady medyczne nie powinny odbywać się za pośrednictwem internetu! Dobór postępowania medycznego w konkretnych przypadkach wymaga bezpośredniego kontaktu lekarz - pacjent, dokładnego poznania problemu i badania lekarskiego.
Zapraszam do lektury, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, kulturalnej dyskusji.
- Kamila Ludwikowska

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog! Ja tutaj miałam okazję poznać bardzo dużo informacjami i chętnie się nimi dzielę dalej. Myślę, że taka wiedza w internecie potrzebna jest każdemu, bo zawsze na szybko można sprawdzić sobie tematy związane ze zdrowiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super strona, polecam także urok miłosny

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam świetną witrynę rytualmilosny.co.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne miejsce, zapraszam również na Uroki miłosne

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pomysłu oraz zaangażowania. Z mojej strony polecam stronę Rytuały miłosne - forum, opinie, na której można znaleźć opinie o takich rytualistach, jak Eryk Mozgol czy Dagom.

  OdpowiedzUsuń