O blogu

Celem tego bloga jest promowanie zdrowego stylu życia oraz szerzenie rzetelnej wiedzy na temat zdrowia i metod wspierania prawidłowego rozwoju małych dzieci. Posty o tej tematyce zawarte są w zakładce "Rady Doktor Mamy".
W zakładce "Rady Mamy Kamy" dzielę się swoimi doświadczeniami - codziennymi radościami, zmaganiami i subiektywnymi spostrzeżeniami.
W trakcie tworzenia bloga wyodrębniłam dwie dodatkowe zakładki, związane z moimi kolejnymi pasjami: przepisy dla całej rodziny znajdziecie w "Kąciku Kulinarnym", a rekomendacje książek dla dzieci w "Z biblioteczki Hani i Zuzi".

 

Uwaga!

Indywidualne porady medyczne nie powinny odbywać się za pośrednictwem internetu! Dobór postępowania medycznego w konkretnych przypadkach wymaga bezpośredniego kontaktu lekarz - pacjent, dokładnego poznania problemu i badania lekarskiego.
Zapraszam do lektury, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, kulturalnej dyskusji.
- Kamila Ludwikowska

5 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog! Ja tutaj miałam okazję poznać bardzo dużo informacjami i chętnie się nimi dzielę dalej. Myślę, że taka wiedza w internecie potrzebna jest każdemu, bo zawsze na szybko można sprawdzić sobie tematy związane ze zdrowiem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super strona, polecam także urok miłosny

    OdpowiedzUsuń