sobota, 7 marca 2015

Doktor Mama drukiem

Drodzy czytelnicy!


Jest mi niezmiernie miło poinformować, że od tego miesiąca możecie czytać moje artykuły w
... (fanfary proszę) ...
czasopiśmie "Dziecko"!

"Kocham, nie truję" to mój pierwszy artykuł, a nie post. W czwartek, kiedy pojawił się kwietniowy numer czasopisma, byłam pewnie jedną z pierwszych osób z gazetą w dłoni przy kasie ;) Muszę przyznać, że tekst po obróbce redakcyjnej robi zupełnie inne wrażenie, niż tu - na blogu. Rozpoczynam zatem nowy rozdział życia publicystycznego.  Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)
PS. Strona 62. ;)

6 komentarzy:

 1. W poniedziałek kupuje :) gratulacje :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Gratuluję i życzę powodzenia! A możesz zdradzić czego dotyczy wspomniany artykuł? Tytuł jest dość tajemniczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, artykuł jest systematycznym przeglądem tego jak palenie rodziców wpływa nażycie dziecka od poczęcia po lata, kiedy dziecko samo dorasta i chce przyprowadzić wnuki. Dodatkowo poruszyłam temat e-papierosów i tego jaką trucizną jest e-liquid - wypity przez dziecko może być śmiertelny, o czym rodzice często nie mają pojęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekipa Blog Grand Prix8 marca 2015 15:07

  Witaj! :)
  Nie wiem, czy pamiętasz, ale rok temu zgłosiłaś się do udziału w Jaguar Blog Grand Prix 2014. W klasyfikacji generalnej zajęłaś wysokie, czwarte miejsce. Było ono premiowane awansem do kolejnej edycji. Blog Grand Prix 2015 już trwa. Odbyły się już dwie części.

  Zapraszamy na naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/blog.grand.prix/ Jako, że co jakiś czas promujemy wybrane wpisy uczestników i jurorów, dziś jest tam wzmianka o Tobie :)

  Serdecznie pozdrawiamy!
  Ekipa Blog Grand Prix
  http://bloggp.jimdo.com/
  https://www.facebook.com/blog.grand.prix

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekipa Blog Grand Prix8 marca 2015 15:42

  Witaj! :)
  Nie wiem, czy pamiętasz, ale rok temu zgłosiłaś się do udziału w Jaguar Blog Grand Prix 2014. W klasyfikacji generalnej zajęłaś wysokie, czwarte miejsce. Było ono premiowane awansem do kolejnej edycji. Blog Grand Prix 2015 już trwa. Odbyły się już 2 części

  Zapraszamy na naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/blog.grand.prix/ Jako, że co jakiś czas promujemy tam wpisy uczestników i jurorów naszego cyklu, dziś jest tam informacja o Twoim blogu :)

  Serdecznie pozdrawiamy!
  Ekipa Blog Grand Prix
  http://bloggp.jimdo.com/
  https://www.facebook.com/blog.grand.prix

  OdpowiedzUsuń