wtorek, 8 kwietnia 2014

Wyniki konkursu!

Zgodnie z zapowiedzią nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu! Jest to dla mnie najgorsza część całego przedsięwzięcia. Wasze pomysły są tak świetne, że naprawdę trudno było wybrać 4 przepisy. Wszystkie przetestowaliśmy i wszystkie zostały zaakceptowane przez Jaśnie Szanowne Jury, w skład którego wchodziły: Hanna Ludwikowska i Zuzanna Ludwikowska ;). Na pewno zapiszą się na stałe w naszym jadłospisie.
Przejdźmy do konkretów, na które czekacie :)

Autorki przepisów, które otrzymają ode mnie książki to:

 • Dorota za przepis na płatki owsiane z owocami, za danie łączące w sobie wszystko co potrzebne w zdrowym śniadaniu - produkty zbożowe, owoce i nabiał.
 • Ania za przepis na kaszę jaglaną z owocami, pyszne i szybkie danie, które podobnie jak u Doroty łączy w sobie to co najlepsze.
 • Eliza za przepis na amarantus z bananami, za zwrócenie uwagi na niezwykle cenną kaszę, która nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji w polskiej kuchni, ale dzięki niezwykle zdrowym właściwościom niedługo się to zmieni (mam nadzieję).
 • Kasia za przepis na muffiny z przemyconym zdrowiem, bo to naprawdę genialny pomysł na apetyczne śniadanie dla dziecka! Można je przygotować dzień wcześniej, zapakować na spacer/ wycieczkę/ do szkoły. Smaczne, zdrowe, rewelacyjne! Urzekło mnie dodatkowo zwrócenie uwagi na to, że dzieci są wzrokowcami i warto zadbać o to, aby potrawy dla nich nie tylko dobrze smakowały ale i wyglądały :)
Jeszcze raz dziękuję za nadesłane przepisy. Zwyciężczynie proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie i podanie danych do wysyłki, książki wyślę jeszcze w tym tygodniu. Wszystkie konkursowe pomysły znajdziecie w Kąciku Kulinarnym, w poście pod tytułem: Śniadania dla maluchów pomysłowych mam.

Znalazł się tam jeszcze jeden przepis, który zainspirował mnie do tego konkursu, a którym podzieliła się jedna z mam na FB w grupie Mama w Mieście Wrocław. Niestety nie pamiętam autorki, ale jeśli się ze mną skontaktuje, otrzyma dodatkową książkę, bo jej placuszki z kaszy manny to teraz jedno z ulubionych dań Hani i Zuzi! Można zatem powiedzieć, że to nagroda specjalna od Jaśnie Szanownego Jury ;)

1 komentarz:

 1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie!:)))

  Dziś dotarła do mnie nagroda!!!:) Dziękuję bardzo! Już kilka rozdziałów przeczytałam i z całą pewnością mogę poradnik polecić innym mamom!
  Wreszcie poradnik napisany przez polskich specjalistów z rzetelnymi informacjami osadzonymi w polskich realiach! W ciąży czytałam tylko "Pierwszy rok z życia dziecka" H. Murfkoff, A. Eisenberg. i informacje w nim zawarte nie zawsze przekładały się na polskie zwyczaje.

  Jeszcze raz dziękuję bardzo!:)

  Pozdrawiam,
  Eliza

  OdpowiedzUsuń